family

משפחת N
"הגענו לד"ר גורבונוס עם ביתנו בת ה- 7.5 שסובלת מעיכוב בהתפתחות (נמוכה בהרבה מבני גילה), דיבור איטי עם קושי להגות מילים ארוכות, הפרעות בשינה ועייפות רבה, כאשר היא נושמת רק דרך הפה, מתקשה ללעוס ולאכול ובעלת טונוס שרירים נמוך שהקשה עליה את הכנת שיעורי הבית. עם תחילת הטיפול של ד"ר גורבונוס והטמעת תרגילי נשימה בשיטת בוטייקו החלו שינויים מהירים ונפלאים. השינה הפכה לרציפה וטובה יותר עם ערנות במהלך היום, התיאבון השתפר והארוחות גדלו והפכו מגוונות, קצב הדיבור והביטוי השתפר פלאים והיציבה התחזקה. והכי חשוב, ביתי למדה לנשום דרך האף, גם בלילה, היא צמצמה פערי גובה עם בנות גילה, בטחונה העצמי התחזק משמעותית וכך גם פעילותה החברתית והלימודית – חיינו השתנו תודות לטיפול של ד"ר גורבונוס, אין לנו מילים להודות לך!"

משפחת פרנץ
"לד"ר גורבונוס היקר, ברצוננו להודות לך מכל הלב על הטיפול המסור והמקצועי, הסבלנות והיחס הטוב וכמובן על יישור שיניים מוצלח מאין כמוהו. אנחנו בטוחים שהחיוך של דור יזכיר לנו אותך תמיד."

דורית כהן
"ברצוני להודות לד"ר גורבונוס על טיפולו המסור בשתי בנותיי בשנתיים האחרונות. שתיהן סבלו מבעיות חמורות של חוסר התפתחות הלסתות, שיניים עקומות ומנשך לקוי שגרם להן לסבל ולקושי. תודות לטיפול המוצלח של ד"ר גורבונוס, הסבלנות, הגישה הנפלאה לילדים והשיטות המתקדמות – הלסתות במקומן, השיניים ישרות וכל התפקוד בפה תקין ובריא. המון תודה"

אולגה ודימה שפיר
"תודה לד"ר גורבונוס על הטיפול המקצועי והמעולה, שהעניק לבננו חיוך מקסים וחיים טובים יותר. בננו סבל מבעיית שיווי משקל, אותה אבחן ד"ר גורבונוס, ובעזרת פלטה שהכין עבורו – נפתרו כל הבעיות במהרה! טיפולים ממושכים אצל גורמים רבים לא הצליחו לסייע לבננו, אך כבר באבחון הצלחת לאתר את הבעיה ולמצוא לה פתרון, ועל כך אנו מודים לך מקרב הלב."

מכתב מילד – מצפה הילה
"לד"ר גורבונוס, תודה שלא הכאבת לי ושריפאת לי את השיניים. אתה רופא השיניים הכי טוב בעולם ומזל שמצאנו אותך."

אורית
"כשהגעתי אליך עם בני הוא לא יכול היה ללעוס אוכל קשה או לנגוס בשיניו הקדמיות, לא היה מסוגל להגות את כל האותיות והגב שלו היה כפוף. לאחר שנה של טיפול מסור ומקצועי – הלסתות התיישרו, הילד אוכל ללא בעיה והיציבה שלו טובה וישרה. המכשיר שהכנת עבורו עשה עבודה מדהימה והביא לשינוי תפקודי ואסתטי בלתי רגיל! תודה לך ד"ר גורבונוס על היחס החם, הסבלנות והתוצאות המופלאות".

ספר חדש: כשתגיעו לגשר תדלגו מעליו
מחבר: מיכאל גורבונוס

"כשתגיעו לגשר תדלגו מעליו" הוא ספר מהפכני מבחינת כל הידוע לנו על יישור שיניים, הסיבות הגורמות למבנה לסתות לקויי וקשר בין יישור שיניים ולסתות ובבריאות האדם הכוללת.

עלות הספר המודפס כולל המשלוח – 100 שקל
עלות גרסה אלקטרונית – 40 שקל
ניתן לרכוש את הספר במרפאה

טלפון 04-8737122

 

ד"ר גורבונוס ברדיו חיפה בשידור חיי עונה לשאלות

העיקר הבריאות - תוכנית לחיים בריאים יותר.

 • השיטה התפקודית

  לטפל בשורש הבעיה בראיה כוללת ולמנוע בעיות ומחלות עתידיות שעשויות להתפתח

  מה היא השיטה?
 • פגישת אבחון ללא תשלום

  אנחנו מזמינים אותך לפגישת אבחון ללא תשלום!
  בה נאבחן את הבעיה שלך ונמצא לך פתרון תפקודי
  התקשר אלינו עוד היום – 04-8737122
  לתאום פגישה אישית
 • שעות קבלה בצפון ובמרכז

  א' - ה': שד' בן גוריון 63/8 קרית ביאליק

  ו': בית קרדן, מנחם בגין 154 ,קומה 5, תל אביב
  איך מגיעים?

לפניך אפשרויות ליצירת קשר