• 05 יול 13
  כסיסת ציפורניים

  לטפל בצורה יעילה ומהירה בתופעת כסיסת הציפורניים שלך או של ילדך אחת ולתמיד!

  כסיסת ציפורניים היא הרגל נפוץ המתחיל בקרב ילדים בגילאי 3-4 וללא טיפול, עשוי להישאר עימם גם בגילאים בוגרים ולהפוך לבעיה אמיתית. מחקרים מראים שכ- 30% מהילדים, כ- 45% מבני הנוער וכ- 20% מהבוגרים – סובלים מתופעה זו.

  הסיבות לכסיסת ציפורניים מגוונות אך רובן מעידות על בעיה נפשית או חברתית שיש לטפל בה – כמו: חרדה, מתח נפשי, קשיים חברתיים, בדידות, חוסר אקטיביות וגם סיבות נוספות (בקרב ילדים) כמו: חיקוי של חבר או בן משפחה, שלב מעבר ממציצת אצבע ועוד.

  מדוע כסיסת ציפורניים נחשבת להרגל מגונה?

  • מזיקה לבריאות –2  מיליון סוגי חיידקים שונים יכולים להימצא תחת ציפורן אחת! כסיסת ציפורניים מסכנת את הכוסס בהחדרה מתמדת של חיידקים אל גופו ועשויה לגרום לכיבים בפה, לתולעי מעיים וכמובן לסוגים רבים של מחלות.
  • מזיקה לציפורן –  כסיסת ציפורניים מזיקה בצורה חמורה למבנה ומרקם הציפורן – היא הופכת אותה לשבירה וחלשה, ופוגעת קשות בעור שסביבה- וחושפת אותו לדלקות עור או אפילו פטרת ציפורניים.
  • פוגעת באסטטיקה – כסיסת ציפורניים משווה ליד (ולגוף כולו) מראה מכוער ולא אסטטי של ציפורניים מכורסמות, בשר חשוף ועור מקולף ופצוע.
  • מעידה על עצבנות ומתח נפשי-  כסיסת ציפורניים מעידה על עצבנות, מתח, חוסר מנוחה ולעיתים יכולה להיחשב כהתנהגות אובססיבית (OCD) וככלי לשחרור מתחים.
  • קשה להפסקה – כסיסת ציפורניים נעשית לרוב בצורה תת הכרתית ובלתי נשלטת – זו הסיבה שברוב המקרים היא קשה מאוד לשליטה ולהפסיקה.

  איך נעזור לך להיגמל מההרגל?

  טיפול משולב בעל הצלחה בינלאומית – להפסקת כסיסת ציפורניים.
  כאמור, כסיסת ציפורניים היא הרגל מגונה שחשוב להספיקו כמה שיותר מוקדם ובצורה האפקטיבית ביותר! על מנת שלא יימשך שנים רבות ויהפוך לבעיה.
  ישנן שיטות רבות להפסקת הכסיסה, שנוסו עד היום, אך רובן נמצאו כבלתי יעילות והכוסס גבר עליהם בקלות והמשיך בהרגל ללא הפרעה.
  במדיקל סנטר, נטפל בבעיית כסיסת הציפורניים שלך ביעילות רבה באמצעות טיפול משולב וחדשני שמכיל:

  • משחה רפואית – בעלת תרכובת ייחודית וטעם מר ובלתי נסבל – המרפאה את הפצעים וגם מונעת מהכוסס להכניס את אצבעותיו לפיו.
  • מדבקה ייחודית – במקביל, נעבוד על מרכז העצבים במוח שגורם לכסיסת הציפורניים על ידי מדבקה מיוחדת – אותה יש להדביק בנקודה מדויקת בחך (שלוש פעמים ביום) – וגורמת ללשון למצוץ את המדבקה במקום לכסוס את הציפורניים.

  לטיפול המשולב אחוזי הצלחה גבוהים ביותר בישראל ובעולם כולו בכל הגילאים ובכל דרגות התופעה (גם הקשות ביותר) ובתוך 6-8 פגישות תיעלם התופעה לתמיד ולא תשוב!

  לטיפול יעיל ומהיר בתופעת כסיסת הציפורניים שלך או של ילדך,
  התקשר אלינו עוד היום – 04-8737122 או צור קשר

לנוחיותך, ניתן לפנות אלינו ישירות בטלפון 04-8737122
או להשאיר פרטים בטופס ואנחנו נחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה

קבע פגישת אבחון אישית ללא תשלום 04-8737122

לא כדאי להמשיך ולסבול – תן לנו לעזור לך... צור קשר עוד היום ונסייע לך לפתור את הבעיה שלך ביעילות ובמהירות

כל הטיפולים במדיקל סנטר

לפניך אפשרויות ליצירת קשר