• 05 יול 13
  מיגרנות וכאבי ראש

  טיפול משולב יסייע לך להפחית בצורה משמעותית את המיגרנות ואף להיפרד מהן לצמיתות!

  כמי שסובל ממיגרנות וודאי ניסית לאורך הזמן תרופות, שיטות, מכשירים ומה לא כדי לרפא את המיגרנות שלך – אך ללא הועיל. ואכן, למרות הידע הרחב, הטיפולים והמחקרים הרבים שבוצעו בנושא מיגרנות בעולם המערבי –טרם נמצא להן פתרון אמיתי שירפא אותנו מהן.

  איך נסייע לך לפתור את הבעיה?

  טיפול משולב ומקיף – שיעניק לך חיים ללא מיגרנה וללא כאבי ראש:

  התקן דנטלי בינלאומי יגביר את אספקת החמצן למוח ויפחית בצורה משמעותית את המיגרנות.
  כאשר מפרקי הלסתות אינם ממוקמים במקומם הטבעי – ישנה ירידה משמעותית באספקת החמצן למוח – גורם מרכזי להופעתם של מיגרנות וכאבי הראש. התקן דנטלי בינלאומי – שהומצא על ידי מומחה בעל שם עולמי לרפואה תפקודית, פועל בטכניקה ייחודית באמצעותה הוא ממקם את מפרק הלסת במקום הטבעי (ממנו הן זזו בשל שינויים במבנה הפה) – ובכך משפר את זרימת החמצן למוח עד 30 אחוז! על מנת להפחית את המיגרנות בצורה משמעותית – בעוצמה ובתדירות- עליך לשאת את ההתקן הדנטלי בפה למשך כל היום והלילה. שימוש קבוע בהתקן הדנטלי במהלך כל שעות היממה למשך חצי שנה ברציפות, יעלה את הסיכוי לפתרון מלא של בעיית המיגרנות שלך, ללא צורך בשימוש נוסף בהתקן

  קרא עוד על יתרונות המכשיר….

  תהליך התאמה מהיר ופשוט:

  • בדיקת אבחון ללא תשלום – על ידי ד"ר גורבונוס
  • בדיקת צילום פנורמי של הפה
  • תשאול קצר עליך ועל הבעיה שלך
  • לקיחת מידה להתאמה אישית של ההתקן

  ובתוך שבוע ימים בלבד! נתאים למידותיך התקן דנטלי ייחודי בעזרתו תוכל להפחית בצורה משמעותית את המיגרנות או את כאבי הראש שלך ואף להיפרד מהן לצמיתות!

  תרגילי נשימה יעילים בשיטת בוטייקו (Buteyko)

  בנוסף להתקן הדנטלי – נלמד אותך תרגילי נשימה בשיטת בוטייקו (על שם מפתח השיטה פרופ' קונסטנטין בוטייקו) – הידועה בעולם כשיטת טיפול מובילה להסדרת הפרעות נשימה. התרגילים בשיטת בוטייקו ילמדו אותך כיצד לנשום בדרך תקינה שתאזן את אספקת החמצן למוח ותעביר אליו את כמות החמצן הרצויה – לה הוא זקוק לתפקוד תקין. התרגילים הם פשוטים וקלים לביצוע ולאחר הדרכה קצרה תוכל לבצעם בבית בכוחות עצמך. תרגול עקבי ויומיומי של הנשימה – תוריד באופן משמעותי את תדירות ועוצמת המיגרנות וכאבי הראש שלך ויתכן שאף תעלים אותם לחלוטין!

  לעיסה נכונה:

  תעניק סימטריה לשרירי הפנים ותמנע לחץ חד צדדי במסגרת הטיפול המשולב תלמד כיצד ללעוס נכון. לעיסה חד צדדית (בצד אחד בלבד של הפה) – מפעילה שרירים רק בחלק אחד של הפנים – הדבר גורם לחוסר סימטריות בשרירי הפנים ובמפרק הלסת, ומביא ללחץ על שרירי הפנים והצוואר. הלחץ על השרירים עשוי להיות אחד הגורמים המרכזיים למיגרנה. לכן, כסובל ממיגרנה חשוב שתלמד לעיסה נכונה ודו צדדית שתחסוך לך הרבה סבל וכאב.

  אם המיגרנות וכאבי הראש שלך גורמים לך לירידה באיכות החיים….
  התקשר אלינו עוד היום – 04-8737122 או צור קשר 
  ונדאג להקל משמעותית ואף להעלים אותם לצמיתות!

לנוחיותך, ניתן לפנות אלינו ישירות בטלפון 04-8737122
או להשאיר פרטים בטופס ואנחנו נחזור אליך בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה

קבע פגישת אבחון אישית ללא תשלום 04-8737122

לא כדאי להמשיך ולסבול – תן לנו לעזור לך... צור קשר עוד היום ונסייע לך לפתור את הבעיה שלך ביעילות ובמהירות

כל הטיפולים במדיקל סנטר

לפניך אפשרויות ליצירת קשר