שלום רב לך!
שמי ד''ר מיכאל גורבונוס,
DMD ,MDS, רופא שיניים

בוגר אוניברסיטת טמשוארה, רומניה בין השנים 1985-1990, מוסמך ברפואת שיניים לילדים מהאוניברסיטה הרפואית של דרום אפריקה בין השנים 1991-1994.

נשיא ומייסד האיגוד הבינלאומי לתפקוד (International Functional Association), פרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת טולוקה, מקסיקו, פרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת ברצלונה, ספרד.

ב-20 השנים האחרונות, אני מעניק טיפולים אורתודנטים לילדים ומבוגרים וכן טיפולי יישור שיניים לילדים – בטכנולוגיות חדשניות ובהצלחה רבה.

במהלך השנים פיתחתי שיטה ייחודית לטיפול בחרדה דנטלית בקרב ילדים – בעזרתה אני מסייע למאות ילדים מדי שנה לעבור את טיפולי השיניים בהצלחה, ללא פחד וללא כאבים – גם במקרים מורכבים.

כנשיא ומייסד האיגוד הבינלאומי לתפקוד (IFUNA), אני פועל רבות בתחום התפקודי בארץ ובעולם, מטפל בבעיות התפתחותיות בפה, מפתח טכנולוגיות חדשניות לטיפול, מפרסם מאמרים וספרים, מרצה בכל העולם.

כרופא שיניים העוסק שנים רבות בתחום הרפואה התפקודית והשפעת תפקודי הפה והפנים על מערכות שונות בגוף, אני מטפל בשיטות מתקדמות ובאמצעים חדשניים המסייעים למטופלי להתגבר על מגוון רחב של בעיות, ומביא לשיפור משמעותי באיכות חייהם.

בעזרת הידע הרחב והניסיון הבינלאומי שרכשתי אני פועל גם בזירה הבינלאומית:
כפרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת טולוקה (מקסיקו), כפרופסור אורח במחלקה לאורטודנטיה באוניברסיטת ברצלונה (ספרד), וכנשיא האיגוד הבינלאומי לתפקוד הלסתות IFUNA .

מטופלים יקרים

אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ ולבדיקה ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות, בה תוכל ללמוד על דרכי טיפול יעילות ומקיפות בבעיה ממנה אתה סובל.לנוחותך, נוכל להיפגש באחת ממרפאותיי הקרובה למקום מגוריך.

ד``ר מיכאל גורבונוס, DMD ,MDS

רופא שיניים, נשיא האיגוד הבינלאומי לתפקוד IFUNA

ספר חדש: כשתגיעו לגשר תדלגו מעליו

מחבר: מיכאל גורבונוס

"כשתגיעו לגשר תדלגו מעליו" הוא ספר מהפכני מבחינת כל הידוע לנו על יישור שיניים, הסיבות הגורמות למבנה לסתות לקויי וקשר בין יישור שיניים ולסתות ובבריאות האדם הכוללת.

בשונה מאורתודונטיה קלאסית הנכנסת לתמונה רק כאשר לילד צמחו כל השיניים הקבועות בסביבות הגילאים 10-12, ומנסה למצוא פתרון נקודתי לבעיה של שיניים ולסתות עקומות במחיר של אי נוחות ועלות גבוהה , השיטה התפקודית , שאותה מציע דוקטור מיכאל גורבונוס דוגלת בלהתחיל יישור שיניים כבר בגיל 4 ונותנת מענה גם לבעיות שנלוות ללסתות לשיניים עקומות דוגמא – סינדרום נשימת פה, יציבה עקומה, היעצרות קנה הנשימה, שינה שטחית, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות דיבור, דחיקת לשון, גמילה ממוצץ, הרטבת לילה, שחיקת שיניים ותלישת שיערות.

בואו להתנסות בשיטת יישור שיניים הוליסטית וחכמה שמוסתת את התפתחות השיניים הלסתות מראש כך שהיא מונעת את היווצרותן של הבעיות הנלוות ותרוויחו פעמיים.

דוקטור מיכאל גורבונוס הוא בעל קליניקה מדיקל סנטר ליישור שיניים לילדים בתל אביב ובקריית ביאליק, הוא גם מטפל בהפרעות שינה, בהפסקת מחירות ודום שינה, באימוץ הרגלי נשימה נכונה ובטיפול במפרקי לסת ובכאבי פנים.

עלות הספר המודפס כולל המשלוח – 80 ש"ח, עלות גרסה אלקטרונית – 40 ש"ח
ניתן לרכוש את הספר במרפאה, טלפון 04-8737122

ספרים אחרים שכתב וערך ד``ר מיכאל גורבונוס

Handbook for modern functional treatment approaches and techniques

Edited by Tribune Book; Ripano,Spain 2013

Monkey Bobo Loves to visit his Dentist

Edited by Colgate/Medunsa; South Africa,1993

Atlas de Ortodoncia Clínica

Edited by UAEM, Mexico,2011